ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi 9 oficjalnie specyfikacja cena design wyglad

Jeszcze dwa modele Xiaomi ze Snapdragonem 855 w tym roku – będą wyjątkowe!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Jak to jest z tymi flagowymi smartfonami w Xiaomi? W zeszłym roku poznaliśmy wiele modele spod chińskiej strzechy, które zostały wyposażone w Snapdragona 845. Tylko pod samą marką Xiaomi było ich 7, a nie można przecież zapominać o Pocophone F1. Ok, wliczają się też w to mnogie wariacje z Mi 8, ale jakby nie patrzeć, to osobne propozycje. Czy w tym roku będzie podobnie? Wiele wskazuje na to, że tak, bo kolejne modele Xiaomi ze Snapdragonem 855 są w drodze.

Xiaomi nie zwalnia tempa — dwa wyjątkowe flagowe modele ze Snapdragonem 855 w drodze

Na razie poznaliśmy cztery modele z flagowym układem Qualcomma i logiem Xiaomi na obudowie:

  • Mi 9
  • Mi 9 Explorer
  • Mi Mix 3 5G
  • Black Shark 2

Niewątpliwie czekamy też na następcę Pocophone F1, który też powinien być napędzany Snapdragonem 855. Wiele też mówi się o flagowej propozycji z rodziny Redmi. Tymczasem do Sieci trafiły dwa tajemnicze modele o nazwach kodowych Davinci i Raphael. Mają one się wyróżniać nie tylko omawianym układem, ale dodatkowo wysuwanym aparatem. Jednym z tych modeli może być widoczny powyżej tajemniczy smartfon, który miał być właśnie flagowym Redmi.

Zobacz też: Ceny Pixela 3a i Pixela 3a XL w Sieci!

Czy w tym roku Xiaomi pobije swój zeszłoroczny rekord? W końcu teoretycznie jeszcze powinniśmy ujrzeć Mi Mix 4, być może Mi 9 Pro oraz kolejne odsłony smartfonów dla graczy. Jakby nie patrzeć, Chińczycy nie chcą nikomu zostawić wolnego miejsca. W żadnej klasie i w żadnej konfiguracji.

Źródło: XDA Developers

Sprawdź najnowsze wpisy