Redmi Note 7 4 miliony sztuk

Cena Redmi Note 7 w Orange jest… nadal atrakcyjna!

Newsy

Kupowanie smartfona u operatora zdaje się nie być dobrym pomysłem. Sumując raty, które trzeba zapłacić przez czas trwania umowy, okazuje się, że lepiej byśmy wyszli na tym, gdybyśmy kupili ten sam telefon na wolnym rynku. Jednak to dla wielu osób oczywiste, a dodatkowo świadczy o tym fakt, że nie mamy modyfikowanego oprogramowania. Innymi słowy, aktualizacje otrzymujemy od razu i żaden bloatware nie zaśmieca nam listy aplikacji. Jednak operatorzy coraz częściej pokazują, że warto się interesować zakupem smartfonów przy wyborze umowy. Czy tak też to wygląda w przypadku Redmi Note 7 w Orange? Pomarańczowy operator właśnie rozszerzył swoją ofertę o ten telefon, więc przyjrzyjmy się szczegółom.

Redmi Note 7 w Orange to kolejny powód, aby mówić, że ten smartfon to hit

xiaomi redmi note 7 orange cena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na wstępie warto zaznaczyć, że Redmi Note 7 to smartfon, który oferuje świetny stosunek możliwości do ceny. Jeśli szukacie uniwersalnego telefonu, to w swojej cenie jest on zdecydowanie w czołówce. Powyżej widzicie, ile ten telefon kosztuje w Orange w poszczególnych abonamentach przy zawieraniu nowej lub przedłużaniu aktualnej umowy. Warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z odmianą wyposażoną w 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika, która na wolnym rynku kosztuje dokładnie 899 złotych. Tym sposobem szybkie obliczenia sprawiają, że w poszczególnych ofertach za Redmi Note 7 zapłacicie w sumie:

  • Podstawowy: 898,99 złotych
  • Standardowy: 911,76 złotych
  • Optymalny: 864 złote
  • Wzbogacony: 720 złotych

Inaczej kształtują się koszty, gdy myślimy o łączeniu usług w ramach pakietu Orange Love (Internet+TV+Telefon domowy+Telefon komórkowy oraz Internet+Telefon komórkowy):

xiaomi redmi note 7 orange cena

Tak, tak w przypadku pakietu Premium za Redmi Note 7 przyjdzie nam w sumie zapłacić 480 złotych.

Zobacz też: OnePlus 6T z Windows 10 i Call of Duty – tak, to możliwe.

Czasy ewidentnie się zmieniają i operatorzy zauważyli, że klienci nie chcą przepłacać, otrzymując coś wyraźnie gorszego. Wygoda to wbrew pozorom nie wszystko, co się liczy dla klienta. Ten chce oszczędzać, co wręcz często jest równoznaczne z wyborem właśnie Redmi Note 7 jako własnego smartfona.

 

Źródło: Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x