Android 9.0 Pie na OnePlus 3

Android 9.0 Pie w wersji beta już dostępny dla OnePlus 3 i OnePlus 3T

2 minuty czytania
Komentarze

OnePlus 3 i jego poprawiona wersja, czyli OnePlus 3T pomimo prawie trzech lat na karku są bardzo dobrze wspominanymi smartfonami. Wokół nich wciąż funkcjonuje bardzo duża społeczność. Nie ma się czemu dziwić, specyfikacja tych smartfonów wciąż jest przyzwoita, zwłaszcza jeśli porównamy je ze średnią półką.

Android 9.0 Pie na OnePlus 3 i OnePlus 3T

Android 9.0 Pie na OnePlus 3

Dlatego też bardzo ucieszy dostęp do Androida 9.0 Na OnePlus3 i OnePlus 3T mimo że jest to wersja beta. Żeby zaktualizować system do najnowszej wersji należy skorzystać z kanału Community Beta. Producent przy tym prosi o informacje zwrotne od użytkowników urządzeń dotyczące ich działania. Co prawda system ten był już wcześniej dostępny, ale instalacja Androida 9.0 Pie na OnePlus 3/3T była możliwa jedynie w ramach zamkniętej bety. Jeśli chodzi o zmiany, które dostajemy przy aktualizacji systemu, to są to:

  • Nowy interfejs użytkownika
  • Poprawki bezpieczeństwa z kwietnia bieżącego roku
  • Unowocześniony tryb nie przeszkadzać
  • Tryb gry 3.0
  • Poprawiona aplikacja telefonu i kamery
  • Głęboka integracja z Google Duo
  • Zintegrowany tryb aparatu z Google Lens

Zobacz też: Wiemy już, czym wyróżni się OnePlus 7 Pro – to rewolucja!

Jak widać, aktualizacja przynosi szereg nowości. Interesujący jest tryb gry, który umożliwia całkowite wyłączenie powiadomień na czas grania na smartfonie, tak żeby nic nie odciągało naszej uwagi podczas rozgrywki. Jednak tak naprawdę najważniejszą rzeczą są najświeższe poprawki bezpieczeństwa. O ile pozostałe funkcje są bardzo przyjemnymi, ale jednak dodatkami, tak ta jest bardzo ważna ze względu na bezpieczeństwo naszych danych. Jeśli zaś chodzi o zmiany wyglądu interfejsu, to będzie on teraz wyglądał podobnie jak ten w najnowszych modelach producenta. Instrukcję oraz odpowiednie pliki instalacyjne możecie znaleźć na oficjalnym forum OnePlus.

Źródło: OnePlus

Motyw