czerwony nexus 5 lg

Różnorodność kolorystyczna nigdy nie była dominującą cechą Nexusów. Dostępność barw ograniczała się głównie do koloru czarnego i białego. Niemniej jednak, ostatnie kilka tygodni pokazuje, że może to się zmienić i ostatni smartfon sygnowany marką Google może doczekać się obudowy w odmiennym kolorze.

Internet ostatnio huczy na zmianę o zbliżającej się możliwości wyboru nowej barwy dla Nexusa 5 z jej zaprzeczeniem. Z początku taka informacja szybko została ukrócona, ale od niedawna na nowo zaistniała. Tym razem nie powinniśmy mieć już żadnych wątpliwości, gdyż taką wiadomość podał również Evan Blass przedstawiając grafikę prasową czerwonego smartfonu Google:

Kilka dni wcześniej do Sieci również dostały się zdjęcia, które pokazują również opakowanie tej wersji kolorystycznej:

LG-Google-Nexus-5-in-red
LG-Google-Nexus-5-in-red (4)
LG-Google-Nexus-5-in-red (3)
LG-Google-Nexus-5-in-red (2)
LG-Google-Nexus-5-in-red (1)

Również wstępna data premiery tej odmiany została przedstawiona: 4. lutego, a więc już za kilka dni. To stosunkowo niedługo toteż osoby zainteresowane kupnem Nexusa 5 w odmiennej barwie niż czarny i biały mogą się jeszcze chwilę wstrzymać z zakupem.

nexus 5 czerwony lg sprint

Również zdarzyło się, że w Sieci pojawiły się plotki dotyczące innych barw najnowszego smartfonu od LG przygotowanego dla Google, ale w ich sprawie nie widać żadnego rozwoju akcji i nam nie pozostaje nic innego jak czekać na czerwoną kolorystykę.

źródło: Twitter.com, PhoneArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.