Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition mini 9

 

Samsung słynie z tego, że jego topowe modele oferowane są w wielu przeróżnych odmianach najczęściej nieróżniących się zbyt wieloma elementami. Jednak po blisko roku bycia na rynku Galaxy S4, okazuje się, że przyszła pora zrobić mały lifting temu modelowi oraz jego mniejszemu odpowiednikowi.

 

Podczas gdy wiele osób skupia swoją uwagę na nadchodzącym następcy flagowego modelu Galaxy S5 to dzisiaj Samsung postanowił przypomnieć jeszcze o istnieniu Galaxy S4 i S4 Mini. Koreańczycy wypuścili nową odmianę tych dwóch słuchawek, która została nazwana Black Edition. Zmiany w stosunku do pierwowzoru są niewielkie i tym samym wnętrzności zostały niezmienione, a różnice widoczne są jedynie na zewnątrz. Samsung oprócz zmiany koloru postanowił bardziej nawiązać do serii Galaxy Note i tym samym plecy S4/S4 Mini Black Edition zostały pokryte tworzywem imitującym skórę tak jak ma to miejsce z Notem 3. Całość prezentuje się następująco:

 

Samsung Galaxy S4 Black Edition:

 

Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition 2 Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition 4

 

Samsung Galaxy S4 Mini Black Edition:

 

Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition 5 mini Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition 6 mini Samsung-Galaxy-S4-Black-Edition Mini 8

 

Oficjalnie nowe odmiany Galaxy S4 i S4 Mini pojawią się w sklepach w Rosji już w przyszłym tygodniu i kosztować mają odpowiednio niecałe 2100zł i 1500zł. Niestety, ale Samsung nie ujawnił planów, co do ogólnoświatowej dostępności wersji Black Edition.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.