LG G Pro 2 uwieczniony na zdjęciach

Newsy

lg g pro 2 1

W ciągu ostatnich kilku dni, LG oficjalnie ogłosiło, że zbliża się następca ich topowego phabletu G Pro. Model z dodanym numerkiem „2” zostanie oficjalnie przedstawiony w przyszłym miesiącu, a więc zapewne podczas targów Mobile World Congres w Barcelonie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Jednak już dzisiaj najprawdopodobniej wiemy jak będzie wyglądał omawiany koreański smartfon. Razem ze zdjęciem umieszczonym na początku newsa, do Sieci trafiło również to następujące:

 

lg g pro 2 2

 

Ogólnie rzecz biorąc, widać że LG kontynuuje rozwój designu znanego nam dobrze z ich flagowego modelu G2. Przyciski z boku urządzenia powędrowały na jego plecy, a logo na frontowym panelu z góry spadło na dół. Tym samym 6-calowy phablet idzie w bardzo zbliżonym kierunku, co jego główny konkurent, czyli Note 3. Według ostatnich plotek, nawet specyfikacja obu phabletów będzie zbliżona, gdyż całość najprawdopodobniej będzie opierać się na układzie Qualcomma w postaci Snapdragona 800 z 3GB RAM. Dodatkowo, w kwestii oprogramowania, LG najprawdopodobniej przeportuje większość wyjątkowych funkcji z G2 do G Pro 2. Całość ma działać na Androidzie 4.4 KitKat.

 

Niemniej jednak, więcej bardziej pewnych informacji będzie dostępnych już za miesiąc, kiedy to targi Mobile World Congres dobiegną końca, a LG G Pro 2 pojawi się oficjalnie na świecie.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x