samsung galaxy s10e aparat

Tryb nocny w Galaxy S10 zostanie odnowiony, jak teraz czytnik linii papilarnych

Newsy

Samsung na nowo otworzył się serią Galaxy S10, prezentując trzy flagowe modele. Na łamach naszego portalu mogliście już przeczytać recenzje kluczowych reprezentantów, czyli Galaxy S10+ i Galaxy S10e. Nie ma urządzeń idealnych, więc cała trójka ma swoje problemy. Jednak to użytkownicy dwóch najwyżej notowanych propozycji skarżą się na czytnik linii papilarnych. Tradycyjny skaner w małym modelu działa bez zarzutu. Samsung w końcu reaguje, ale też szykuje nowy tryb nocny.

Samsung Galaxy S10 otrzyma nowy tryb nocny

samsung galaxy s10 czytnik linii papilarnych aktualizacja

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dokończmy temat czytnika linii papilarnych. Samsung jako pierwszy zastosował ultradźwiękowy skaner, który na papierze jest zdecydowanie lepszy od optycznych rozwiązań. Te ostatnie są we wszystkich dotychczas znanych smartfonach z czytnikiem pod ekranem. Mimo to Koreańczykom się oberwało za jego działanie, z którym oprogramowanie ewidentnie ma problemy. Dlatego firma właśnie wypuściła aktualizację, która ma rozwiązywać wszelkie niedogodności.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Samsung szykuje nowy tryb nocny dla serii Galaxy S10. Wcześniej pojawiały się plotki, że ten może zadebiutować dopiero z Galaxy Note10. Tymczasem niezawodny Ice Universe sugeruje, że stosowna aktualizacja może zadebiutować jeszcze w kwietniu lub w maju. Samsung postanowił tak jak konkurencja, wyprowadzić funkcję do osobnego ustawienia. Dotychczas był on scalony z automatycznymi ustawieniami.

Zobacz też: Facebook chroni cyberprzestępców.

Tryby nocne w wielu smartfonach mają to do siebie, że przekłamują rzeczywistość, ale już wielokrotnie udowadniano, iż lubimy takie zdjęcia. W końcu możemy zobaczyć i uwiecznić coś, czego nasze oczy najzwyczajniej w świecie nie widzą. Przeciwnicy nie są zmuszani do wykorzystywania tego rozwiązania.

 

Źródło: Twitter, Reddit, GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x