oneplus 6t mclaren edition

OnePlus zdradza swoją przyszłość – na co tak naprawdę czekamy?

Newsy

W tym roku OnePlus żyje głównie na zapowiedziach. Coraz bliżej maj, czyli miesiąc premier firmy, a tymczasem jedyne, co oficjalnie wiemy, to fakt, że firma obniżyła ceny OnePlus 6T w Chinach. To już jakiś znak. Ok, czekamy też na droższy model z 5G. Nieoficjalnie, podobno powinniśmy czekać na 3 modele — OnePlus 7, OnePlus 7 Pro i OnePlus 7 Pro 5G. Mimo wszystko prezes firm zdradza jej przyszłość, która ma kształtować się w nowym segmencie.

Przyszłość OnePlus to też telewizory — smartfony po staremu

pete lau przyszlosc oneplus prezes ceo

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pete Lau na spotkaniu ze studentami w Milanie porozmawiał między innymi na temat przyszłości OnePlusa. Z tego spotkania możemy wyciągnąć dwa, główne wnioski. Pierwszy z nich tyczy się składanych smartfonów, których Chińczycy są przeciwnikami. Nie tylko ze względu na cenę, ale też ze względu na fakt, że nie robią one nic specjalnie lepszego w stosunku do tradycyjnych urządzeń. Druga nowość to telewizory, a raczej Smart Display, jak je nazywa Pete Lau. Prezes firmy zauważa, jak obecne piloty są… przestarzałe. Kontrola telewizorów ma zostać odmieniona przez sztuczną inteligencję, która będzie się uczyć naszych zachowań i… Tradycyjna gadka o AI, prawda?

Zobacz też: Co zrobić, gdy telefon jest za cicho?

Tak samo tradycyjnie nie mogło obyć się bez poruszania kwestii 5G i zestawianiu go ze sztuczną inteligencją. Z tego połączenia pojawiać mają się między innymi dodatki do samochodów, ale podobnie jak telewizory, to jeszcze odległa przyszłość. O datach premier z pewnością nie możemy zbyt wiele mówić na tym etapie.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x