ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Asus Padfone E jako hybryda pomiędzy wersjami Infiniti i Mini

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Asus Padfone E 1

Mimo że Asus nie pojawia się często wśród wszelakich informacji na przeróżnych światowych portalach o tematyce Androida to z pewnością tę firmę warto zapamiętać. Wszystko za sprawą wyjątkowych modeli i koncepcji jakie Tajwańczycy stworzyli, a zdecydowanie najciekawszą z nich wszystkich jest hybryda tabletu i smartfonu.

Asus Padfone E 2

Rodzina Padfone do niedawna ograniczała się tylko do jednego modelu z górnej półki, czyli topowe podzespoły smartfonu i tabletu, ale z czasem do tej wersji dołączyła pomniejszona wersja charakteryzująca się odpowiednio słabszymi parametrami.

Asus Padfone E 3

Dzisiaj do tego grona dołącza Padfone E, którego można postawić pomiędzy powyższymi modelami. Specyfikacja najnowszej hybrydy prezentuje się następująco:

  • układ Snapdragon 400 (4x 1,4GHz, 1GB RAM);
  • 4,7-calowy wyświetlacz IPS 1280×720;
  • aparat 13MPx;
  • akumulator o pojemności 1800mAh;
  • Android 4.3 Jelly Bean.

Z kolei sama stacja dokująca to 10,1-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości HD oraz dodatkowe ogniwo o pojemności 5000mAh. Również nad ekranem w tablecie znajdziemy aparat 1MPx. Całość dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: Johnnie Walker Black i Pearl White.

Asus Padfone E 4

Jednak największym zaskoczeniem w związku z prezentacją Padfone’a E jest jego cena, która jest oczywiście jest najniższa spośród wszystkich 10-calowych hybryd Asusa w historii. Chcąc zakupić najnowsza hybrydę Asusa, należy naszykować około 1750zł.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy