google nexus

Informacje, które można przeczytać w Internecie należy niemalże za każdym razem weryfikować. Niestety, ale nie w każdym przypadku można tak uczynić toteż pozostaje pewna doza niepewności i w takim wypadku, taką wiadomość nazywamy plotką. Z kolei te mogą w dowolnym stopniu fantazjować.

 

Dzisiaj świat obiegła informacja, która na pewno nie przypadnie wszystkim do gustu. Okazuje się, że Google ma zamiar odmienić swoją serię telefonów Nexus. Nie chodzi tutaj o drobne zmiany wewnętrzne czy też zmiany strategiczne. Firma z Mountain View najprawdopodobniej dąży do tego, aby rodzinę Nexus porzucić na rzecz modeli Google Play Edition w 2015. roku. Ta ostatnia seria ma oczywiście zostać w pewnym stopniu odmieniona (z nazwą na czele), aczkolwiek cała sytuacja wydaje się odbiegać od rzeczywistości. Taką informację podał Eldar Murtazin za pomocą swojego konta na Twitterze:

 

Niestety lub na szczęście, nie możemy mieć pewności, co do tego źródła, gdyż rosyjski informator wiele razy już w przeszłości mylił się i były to sprawy zbliżone właśnie do wcześniej opisywanej. Niemniej jednak, w karierze Murtazina zdarzyło się również kilka razy celnie opisać sytuację, która na starcie wydawała się nieprawdopodobnie.

 

Tylko pozostaje zagadka, czy Google faktycznie byłoby w stanie zrezygnować z urządzeń z rodziny Nexus już w przyszłym roku?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.