lg mwc

Stosunkowo niedawno informowaliśmy Was o nadchodzących dwóch smartfonów ukrytych w podkategorii phabletów od LG. Dzisiaj Koreańczycy oficjalnie przerwali część domysłów Internautów i tym samym pojawiła się zapowiedź jednego z wcześniej ujawnionych urządzeń.

 

Równo tydzień temu pisaliśmy o następcach phabletów LG z górnej półki. Pierwszym z nich jest oczywiście flagowy model G3, który powinien pojawić się oficjalnie na świecie 17. dnia maja, a drugi to G Pro 2, którego mieliśmy spodziewać się w lutym. Koreańczycy oficjalnie potwierdzili tę ostatnią informację i faktycznie drugiego miesiąca roku ujrzymy następcę G Pro, który w nazwie będzie zawierał „2”. Niestety, ale to tyle z ujawnionych przez LG informacji. Nie poznaliśmy konkretnego dnia, którego to miałaby się odbyć omawiana konferencja, ale nie trudno się domyślić, że całe wydarzenie odbędzie się w związku z targami Mobile World Congres w Barcelonie w ostatnich dniach lutego. Również specyfikacja jest nam obca, a w Internecie w tej kwestii trwają spory. Niemniej jednak, powinniśmy spodziewać się 6-calowego wyświetlacza FullHD (mówiło się również o rozdzielczości 2K) oraz Snapdragona 800 z 3GB RAM.

 

Rzadko kiedy zdarza się, że to termin premiery jest zdecydowanie wcześniej ujawniany, aniżeli do Sieci trafi pełna specyfikacja danego urządzenia. Jak widać, od każdej reguły są wyjątki.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.