oppo find 7

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Tradycyjnie już dla Oppo, z racji zbliżającej się premiery najnowszego urządzenia, firma co jakiś czas przedstawia ich graficzne zapowiedzi ujawniając przy okazji jeden z elementów produktu. Obecnie spodziewamy się flagowego modelu tego producenta jakim będzie długo oczekiwany Find 7.

 

 

Dotychczas poznaliśmy niewiele oficjalnych informacji dotyczących kolejnego z górnej półki smartfonu Oppo. Zdecydowanie więcej elementów ze specyfikacji technicznej stawianych przy Find 7 to plotki aniżeli potwierdzone dane. Niemniej jednak, nowy flagowy model Chińczyków ma posiadać wyświetlacz, który potwierdza nadchodzący trend dotyczący tej pozycji w specyfikacji. Otóż 5,5-calowy ekran w Find 7 będzie prezentował obraz w rozdzielczości 2K (QHD). Teraz Oppo dodało kilka smaczków do tego elementu za pomocą swojego konta na Twitterze:

Obsługa smartfonu w rękawiczkach nie jest już innowacyjnym rozwiązaniem, ale bardziej zastanawiający jest fakt, że możemy mieć wilgotne dłonie, a wyświetlacz wciąż będzie poprawnie rozpoznawał polecenia. Być może równa się to również temu, że Find 7 będzie posiadał jeden z certyfikatów dotyczących zwiększonej wodoodporności.

 

Premiera najnowszego flagowego modelu Oppo może odbyć się w ciągu miesiąca. Chińska firma ogłosiła, że pojawi się na targach Mobile World Congres w Barcelonie pod koniec lutego.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.