Notebooki z Android OS. i-Buddie oraz Sky Tone Alpha 680

Newsy

Słyszeliśmy już mnóstwo rozmów o notebookach sterowanych dość młodym systemem Android. Mogliśmy natknąć się nawet na kilka „hakerskich” prezentacji z wykorzystaniem systemu Google w tych urządzeniach. Jednak tym razem prezentuje wam produkt i-Buddie stworzony specjalnie pod Android OS, który w niedługim czasie planowany jest w masowej produkcji.

Obrazek

Jedyną informacją techniczną, która na razie wyciekł, jest to, że nowy „Android-notebook” będzie wyposażony w procesor Intel Atom N270. Reszta informacji jest na razie owiana tajemnicą, która jeszcze bardzie wzmaga nasze oczekiwania.
Załączam jeszcze link do filmy pokazującego opisywany produkt. Miejmy nadzieje, że to nie kolejna, tym razem udana, próba zainstalowania systemu Android na laptopie, tylko pokaz naprawdę mającego się ukazać produktu. Wgląda to trochę jak HTC G1 z 10″ monitorem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

{youtube}qFnqwdIqEW0{/youtube}

Co ciekawsze, firma Sky Tone oficjalnie na swojej stronie przedstawiła pierwszego notebooka o symbolu Alpha 680 z systemem operacyjnym Android na pokładzie.

Obrazek

Obrazek

Specyfikacja techniczna pozostawia jeszcze bardzo dużo do życzenia, można nawet powiedzieć, że ta pozycja wygląda bardziej jak netbook niż notebook. Posiada tylko 128 MB RAM’u, 32 bitowy procesor o częstotliwości 533 MHz, Wifi, Ethernet, 3G, USB oraz slot kart pamięci SD.

Obrazek

Niesłychane jest to, że z dnia na dzień odkrywamy nowe pozycje budowane na bazie Google Android. Mamy nadzieję, że to tym bardziej zwiastuje dynamiczny i pełen sukcesów, rozwój platformy.

Skomentuj na Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x