google pixel 3 lite xl porownanie wyglad design

Pixel 3a potwierdzony przez Google – pozostaje czekać na premierę

Newsy

Google ewidentnie jeszcze nie do końca jest pewne, jak powinno się prezentować urządzenia mobilne. Każdy producent teoretycznie chce być na swój sposób oryginalny, ale w mojej opinii Amerykanom to najzwyczajniej w świecie nie wychodzi. Pomijam już sam fakt, że pierwsze pogłoski o tanich Pixelach pojawiły się w Sieci jeszcze w zeszłym roku, to teraz Google oficjalnie potwierdza, że będzie to seria Pixel 3a.

Pixel 3a pojawia się na stronie Google

google pixel 3a xl strona internetowa oficjalnie nazwa

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Do niedawna nazywane Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite ostatecznie mają się nazywać Pixel 3a i Pixel 3a XL.Smartfony ze średniej półki od Google mają wyróżniać się tymi samymi, świetnymi aparatami, co w zaprezentowanych w zeszłym roku modelach. Różnice mają sprowadzać się do wydajności i oczywiście cen. O ile te ostatnie jeszcze w pełni się nie wyklarowały, tak co do nazw nie mamy już żadnych wątpliwości. Dodatkowo Google planuje przygotowywać dedykowane etui z własnymi podpisami.

Zobacz też: Firefox chce walczyć z uporczywymi prośbami o wysyłanie powiadomień.

Co tu dużo mówić, Amerykanie ponownie pokazali, że nie są w stanie dotrzymać tajemnic do momentu premiery. Kiedy ta się odbędzie? Najprawdopodobniej w tym kwartale. Niektórzy mogą stwierdzić, że to podsycanie atmosfery, abyśmy nie zapomnieli o tych modelach, ale zdecydowanie lepszym wyjściem byłaby oficjalna prezentacja.

 

Źródło: Phone Arena, Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x