lg aktualizacja android 9.0

LG zdradza harmonogram aktualizacji do Androida 9.0 Pie

Newsy

Aktualizacje oprogramowania są bardzo istotnym elementem. Dzięki nim dostajemy nie tylko nowe funkcje oraz poprawki tych obecnych. Mamy także zwiększony poziom bezpieczeństwa naszego smartfona. Często też poprawiają one ogólne odczucia z obcowaniem z naszym urządzeniem. Nic więc dziwnego, że jest to jedna z istotniejszych kwestii dla wielu osób, podczas wybierania nowego smartfona.

Harmonogram aktualizacji LG do Androida 9.0 Pie

lg aktualizacja android 9.0

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

LG nie cieszy się zbyt dużą sympatią konsumentów. Duży wpływ ma na to polityka aktualizacji Androida. Co prawda większość producentów wykazuje w tej dziedzinie dość niskie zaangażowanie i tylko nieliczni jak na przykład Nokia dbają o częste aktualizacje nawet najtańszych spośród smartfonów, tak LG wypada źle nawet na tle ogółu. Obecnie tylko dwa smartfony koreańskiego producenta dostały aktualizację do Androida 9.0 Pie. LG G7 One oraz LG G7 ThiQ.

Zobacz też: Oppo Reno doczeka się także tańszej wersji? Wszystko na to wskazuje.

Pewnym zaskoczeniem jest więc informacja od producenta o planowanych aktualizacjach do najnowszego Androida.  Lista obejmuje LG V30, V30S ThinQ, V35 ThinQ i V40 ThinQ. Niestety, producent nie podał konkretnych dat, a jedynie informację, że zostaną one zaktualizowane w drugim kwartale bieżącego roku. Dotyczy ona jednak dystrybucji w Korei. Oznacza to, że modele te mogą się doczekać aktualizacji w reszcie świata o wiele później. Miejmy nadzieję, że jest to początek nowej polityki aktualizacji w wykonaniu LG. Zmiana nastawienia mogłaby w znacznym stopniu zmienić sytuacje producenta na rynku smartfonów. W końcu skoro nawet Nokii udało się stanąć na nogi, to i LG, dla którego smartony są tylko jednym z działów, może osiągnąć sukces.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x