ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kruger&Matz Drive – kolejny smartfon DualSIM z ogromną baterią i z Polski

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
kruger matz drive

Kruger&Matz na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zdecydowanie wypromował się na polskim rynku. Z nieznanej firmy powstał producent, który swoimi modelami wpasowuje się w niezaspokojone potrzeby polskich klientów. Tym samym oferta smartfonów marki należącej do polskiej firmy Lechpol stale się rozszerza.

Najnowszym urządzeniem Kruger&Matz jest model ochrzczony jako Drive. Tradycyjnie dla tej firmy, został on wyposażony w dwa sloty na karty SIM. Jednak to nie najciekawszy element ze specyfikacji, która prezentuje się następująco:

  • 4,5-calowy wyświetlacz IPS 854×480;
  • układ Qualcomm Snapdragon MSM8225Q (4×1,2GHz, 1GB RAM);
  • 4GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD:
  • aparaty: tył 5MPx, przód 0,3MPx;
  • Android 4.1 Jelly Bean;
  • akumulator o pojemności 4000mAh.

Ogólnie rzecz biorąc, dane techniczna Drive’a nie wzbudzają żadnych emocji dopóki nie dojdzie się do ostatniego punktu, czyli ogniwa pozwalającego na bezprzewodową pracę urządzenia. Akumulator posiada pojemność 4000mAh, co przy niezbyt wymagających pozostałych podzespołach zapewnia długi czas pracy na jednym pełnym ładowaniu. Jednak wiąże się to ze zwiększoną grubością obudowy (13mm) oraz masą (150g).

Smartfon Kruger&Matz Drive można zamówić już dziś na stronie producenta: Klik! Cena najnowszego modelu nie jest wygórowana i wynosi 579zł, a na Allegro można ten model dostać jeszcze taniej.

źródło: Kruger&Matz

Sprawdź najnowsze wpisy