lgg2red

W ostatnich dniach do Internetu wyciekła informacja o możliwości pojawienia się na rynku złotej wersji LG G2. Dziś producent oficjalnie zapowiedział złotą a także czerwoną, limitowaną wersję flagowego smartfona.

Koreański koncern dwie nowe wersje kolorystyczne wprowadza na rynek z okazji Księżycowego Nowego Roku, będącego jednym z najważniejszych koreańskich świąt. Zarówno złoty i czerwony G2 posiada gradient na tylnej klapce, co dodatkowo wyróżnia się na tle dotychczasowych wariantów: czarnego i białego. Dzięki temu klapka ma być znacznie mniej podatna na pozostające ślady palców, a dodatkowo ma zapewniać lepsze trzymanie w dłoni.

lgg2gold

High-end LG ma trafić do sprzedaży w tej samej cenie co dotychczasowe modele. W Korei ma ona opiewać na równowartość 496 USD za wersję 16 GB i 562 USD za 32 GB.

Jak widać, w ostatnim czasie producenci zaczęli wybiegać poza standardowe barwy, bardzo często sięgając po skrajne kolory takie jak złoty, czerwony czy różowy (HTC One, urządzenia z linii Samsung Galaxy).

Źródło: gsmarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek