LG zapowiedział złotą i czerwoną, limitowaną wersję modelu G2

Newsy

lgg2red

W ostatnich dniach do Internetu wyciekła informacja o możliwości pojawienia się na rynku złotej wersji LG G2. Dziś producent oficjalnie zapowiedział złotą a także czerwoną, limitowaną wersję flagowego smartfona.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Koreański koncern dwie nowe wersje kolorystyczne wprowadza na rynek z okazji Księżycowego Nowego Roku, będącego jednym z najważniejszych koreańskich świąt. Zarówno złoty i czerwony G2 posiada gradient na tylnej klapce, co dodatkowo wyróżnia się na tle dotychczasowych wariantów: czarnego i białego. Dzięki temu klapka ma być znacznie mniej podatna na pozostające ślady palców, a dodatkowo ma zapewniać lepsze trzymanie w dłoni.

lgg2gold

High-end LG ma trafić do sprzedaży w tej samej cenie co dotychczasowe modele. W Korei ma ona opiewać na równowartość 496 USD za wersję 16 GB i 562 USD za 32 GB.

Jak widać, w ostatnim czasie producenci zaczęli wybiegać poza standardowe barwy, bardzo często sięgając po skrajne kolory takie jak złoty, czerwony czy różowy (HTC One, urządzenia z linii Samsung Galaxy).

Źródło: gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x