Xiaomi Mi 9

Najwydajniejszy smartfon w marcu według AnTuTu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Popularny benchmark AnTuTu co miesiąc przygotowuje listę najwydajniejszych smartfonów. W styczni była to ZTE nubia Red Magic Mars, a w lutym Xiaomi Mi 9. Marzec już za nami, a więc AnTuTu opublikowało nowy ranking. Na pierwszym miejscu wcale nie jest smartfon, o którym zapewne większość z Was myśli.

Najwydajniejszy smartfon w marcu według AnTuTu

W ostatnim czasie swoją premierę miało kilka naprawdę mocarnych smartfonów. Mowa tu m.in. o Samsungu Galaxy S10 i Xiaomi Mi 9. Mi9 uplasował się na pierwszym miejscu w zeszłym miesiącu, jednak zapewne ku zdziwieniu wielu… w marcu także króluje. Nawet rodzina Galaxy S10 nie była w stanie zrzucić Mi 9 z tronu. Szczególnie ciekawie wygląda to, gdy porówna się ceny obu smartfonów. Xiaomi Mi 9 jest o prawie połowę tańszy od produktu Koreańczyków. Zobaczcie sami, jak wyglądają liczby:

AnTuTu marzec 2019

Zobacz także: Funkcje z Inboxa, które wciąż nie trafiły do Gmaila

Na drugim miejscu znalazł się Samsung Galaxy S10 w wersji ze Snapdragonem. Trzecie miejsce okupuje vivo iQOO Monster, a czwarte, piąte i szóste zajmuje rodzina Galaxy S10 z Exynosami. Różnica w wydajności pomiędzy Xiaomi Mi 9 a dostępnej w naszym kraju serii Galaxy S10 z Exynosem jest naprawdę zauważalna. Trzeba przyznać, że Xiaomi wydało naprawdę dobry smartfon. Firma po raz kolejny pokazała, że wcale nie trzeba wydawać czterech czy pięciu tysięcy, by kupić sprzęt z najwyższej półki.

Źródło: gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy