WhatsApp Business

WhatsApp Business rozszerza zasięg

Newsy

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Nic więc dziwnego, że często jest wykorzystywany także w kontaktach biznesowych. W tym celu firma stworzyła usługę dedykowaną właśnie klientowi biznesowemu — WhatsApp Business.

WhatsApp Business rozszerza zasięg

WhatsApp Business

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

WhatsApp Business został zaprojektowany, aby umożliwić małym firmom lepszą kontrolę nad ich interakcją z klientami. Samodzielna aplikacja biznesowa początkowo uruchomiona we wrześniu 2017 roku dla bardzo ograniczonej liczby krajów. Dziś WhatsApp oficjalnie potwierdził we wpisie na blogu globalne uruchomienie usługi. Dostępna jest również wersja internetowa tej usługi, bez konieczności instalacji aplikacji. W przeciwieństwie do standardowej aplikacji wiadomości, WhatsApp Business daje zaawansowane funkcje takie jak automatyczne odpowiedzi.

Zobacz też: Poznajcie TERREG, czyli kolejną próbę ocenzurowania Internetu przez Unię 

Podczas konfigurowania aplikacji, administrator tworzy profil z adresem siedziby, godzinami pracy i linkami do kont w mediach społecznościowych. Ponadto aplikacja oferuje możliwość określenia automatycznej odpowiedzi zależnie od pory dnia. Dzięki temu w godzinach pracy będzie to powitanie i na przykład określenie zakresu działalności i świadczonych usług, natomiast po godzinach informacja na temat dostępności. Umożliwia także obsługę numeru stacjonarnego. Oczywiście poza tym posiada także wszystkie funkcje dostępne dla podstawowej wersji komunikatora dla klientów indywidualnych. Według WhatsApp usługa pomaga właścicielom małych firm na całym świecie w szybszym i bardziej efektywnym rozszerzaniu zasięgu.

Źródło: gsmarena

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x