Google kupuje Impermium – firmę specjalizującą się w walce ze spamem!

Newsy

Imperium

Google do najuboższych firm nie należy, co za tym idzie bardzo często słyszymy o coraz to nowych, innowacyjnych przedsiębiorstwach wciąganych w macki koncernu z Mountain View. Tym razem mamy do czynienia z czymś, co z pewnością przypadnie wielu użytkownikom poczty Gmail i innych rozwiązań z logo najpopularniejszej przeglądarki internetowej do gustu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Amerykański gigant zakupił właśnie organizację Impermium, specjalizującą się w walce ze spamem. O całym zdarzeniu dowiedzieć się można jedynie z dwóch miejsc: niewielkiego postu na Google+ autorstwa Bradleya Horowitza oraz ze strony internetowej impermium.com.

miperemium

Impermium rozpoczęło działalność trzy lata temu i główną wizją było filtrowanie spamu z różnego rodzaju środków komunikacji z użyciem sieci Internet. W praktyce dla użytkowników może to oznaczać znaczne usprawnienie filtrowania docierających do nas za pośrednictwem usług Google treści.

Źródło: androidspin.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x