Wygląd OnePlus 7 nie będzie żadną niespodzianką

Łukasz Pająk Newsy 2019-04-03

W tym roku OnePlus każe dłużej czekać na swojego smartfona nowej generacji. Co prawda OnePlus 6 poznaliśmy dopiero w połowie maja, ale wtedy najważniejsza konkurencja jeszcze się nie ujawniła. Dzisiaj czekamy już tylko na premierę od matematycznej firmy. Co prawda OnePlus 7 ujawniał się już w wielu plotkach, ale jedna kluczowa zmienna jeszcze nie została ujawniona. Na pewno nie jest nią wygląd, bo ten został po raz kolejny potwierdzony.

Oto wygląd OnePlus 7 – przyzwyczajcie się do niego

Tym razem to producenci etui postanowili nieoficjalnie podzielić się z nami wyglądem OnePlus 7. Kluczowe informacje, jakie niesie ze sobą dzisiejsze odkrycie to między innymi potrójny aparat. Nie liczmy na peryskop — ten według wstępnych plotek ma pojawić się w OnePlus 7T. Oczywiście pojawia się też charakterystyczny dla firmy suwak od trybów dźwięku. O ile ogólny design zeszłorocznych modeli zostanie zachowany, tak od góry będzie wysuwał się aparat do selfie. Co więcej? Właściwie to, co mniej? Fani bezprzewodowego ładowania i gniazd słuchawkowych Jack 3,5 mm będą zawiedzeni. Jednak akumulator o pojemności 4000 mAh może być ciekawym kompromisem.

Zobacz też: Czy bezprzewodowe słuchawki można naprawiać?

Jak można ocenić wygląd OnePlus 7? To oczywiście kwestia gustu, ale jest to niewątpliwie generacja, która wyciąga najwięcej ze swoich poprzedników. Jest to wyraźna ewolucja w dobrym kierunku. Wyświetlacz został pozbawiony wycięć, aczkolwiek nadal czuć żal użytkowników, którzy stracili gniazdo słuchawkowe.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x