tab-3-1-820x420

Dzisiejszego ranka firma Samsung oficjalnie zapowiedziała najnowszego członka rodziny Galaxy Tab. Urządzenie otrzymało ekran o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024×600. Wersja systemu operacyjnego Android z którą tablet ukaże się na rynku to 4.2 Jelly Bean. Zgodnie z informacją w nagłówku, sprzęt napędzać ma bliżej nieznany, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz. W pracy wspomagać ma go 1 GB pamięci RAM. W tylnej części produktu umieszczono matrycę 2 MP doposażoną w funkcję Smile Shot, Shoot & Share, Panorama Shot, natomiast w specyfikacji zabrakło miejsca dla przedniej kamerki.

Pozostałe elementy składające się na hardware tabletu to: moduł Wi-Fi z Wi-Fi Direct, GPS, Bluetooth 4.0. Urządzenie otrzymało 8 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozbudowy o kartę micro SD do 32 GB. Całość ma być zasilana z ogniwa o pojemności 3600 mAh.

tab-3-2-600x434

Produkt ma trafić do sprzedaży globalnej i ma występować w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Na chwilę aktualną cena oraz dokładna data rozpoczęcia sprzedaży Tab 3 Lite jest nieznana.

Źródło: slashgear.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek