Oppo Neo oficjalnie przedstawione – średniak od Chińczyków

Newsy

 

oppo neo oficjalnie

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

 

 

Producenci telefonów komórkowych muszą znać swoje granice w kwestii ilości oferowanych urządzeń na danym rynku. Z jednej strony mamy Samsunga, który powoli zaczyna gubić się w fali odgrzewanych słuchawek, a z drugiej Oppo, które powoli zaczyna poszerzać swoją interesującą gamę smartfonów.

 

Chińczycy w swojej ofercie nie posiadają wielu modeli, a mówiąc wprost: do dzisiaj więcej było zapowiedzianych niż faktycznie dostępnych w sprzedaży. Jednak Oppo postanowiło oficjalnie przedstawić w pełnej krasie nową słuchawkę. Jest to ostatnio opisywany model Neo, który – w stosunku do rodzeństwa – niczym się nie wyróżnia. Nowy smartfon chińczyków to propozycja dla mniej wymagającej i mniej zamożnej grupy odbiorców. Tak oto Oppo Neo kryje w swojej obudowie następujące elementy:

 

  • 4,5-calowy wyświetlacz IPS 854×480;
  • 2-rdzeniowy układ (1,3GHz);
  • aparaty: tył 5MPx, przód 2MPx;
  • akumulator o pojemności 1900mAh.

 

Dodatkową zaletą chińskiego produktu jest możliwość obsługi dwóch kart SIM jednocześnie. Także wcześniej omawiane elementy w postaci funkcji Quick Reach oraz obsługi wyświetlacza w rękawiczkach znalazły swoje odwzorowanie w rzeczywistości.

 

Tradycyjnie na koniec pozostały informacje o dostępności i cenie. Pierwsze zagadnienie niestety nie zostały powiedziane, a wartość Oppo Neo oscyluje w granicach 700zł.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x