Samsung Galaxy S7 Edge eksplozja

Samsung ujawnia szczegóły aktualizacji Galaxy S10 i nie zapomina o Galaxy S7

Newsy

Z racji dnia warto zaznaczyć, że nie jest to wpis związany z Prima Aprilis. To tradycyjny wpis, który w tym wypadku przedstawia szczegóły aktualizacji flagowych modeli Samsunga. Firma zawsze oficjalnie ujawnia, jak często będą wspierane poszczególne modele i właśnie przyszedł czas aktualizacji. Na szczyt wchodzi Galaxy S10, nieco gorzej mogą poczuć się użytkownicy Galaxy S7. Mowa o aktualizacjach bezpieczeństwa.

Galaxy S10 raz na miesiąc, a Galaxy S7 raz na kwartał — oto plany aktualizacji Samsunga

samsung galaxy s7 edge

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Seria Galaxy S10 siłą rzeczy jest traktowana priorytetowo przez Samsunga, więc użytkownicy tych modeli mogą spodziewać się regularnych aktualizacji raz na miesiąc. Z kolei teoretycznie największymi przegranymi są posiadacze Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Firma po trzech latach postanowiła, że te modele będzie wspierać raz na 3 miesiące. Jakby nie patrzeć, po takim czasie to i tak dobrze świadczy o producencie, że nie porzucił tak starych telefonów. Podobnie wygląda sytuacja z Galaxy Tab S3 9.7. Nowe urządzenia, które dołączyły do kwartalnych aktualizacji to:

Zobacz też: Huawei P30 Lite oficjalnie zaprezentowany!

Z jednej strony cieszy fakt, że Samsung potrafi wspierać nawet starsze urządzenia. Z drugiej jednak powinien to być standard. Z racji, że nie jest, to konkurencja powinna spojrzeć na Koreańczyków i wziąć przykład. Być może wtedy fragmentacja Androida, jak i bezpieczeństwo poszczególnych urządzeń stałyby na wysokim poziomie.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x