Oppo zapowiada 4,5-calowy model Neo

Newsy

oppo neo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Targi Consumer Elecetronics Show już z nami. Poznaliśmy kilka interesujących i wyczekiwanych modeli, ale zabrakło jednak reprezentacji chińskich firm toteż nie zobaczyliśmy niczego nowego od Oppo, a doskonale wiemy o kilku nadchodzących słuchawkach.

 

Chiński producent, wyróżniający spośród rodzimej konkurencji, cały czas szykuje się do prezentacji flagowego modelu Find 7. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, co Oppo chce przedstawić w najbliższym czasie. W tradycyjny już sposób dla tej firmy, zapowiedziana została słuchawka z niższej półki, model o nazwie Neo. Zgodnie z powyższą grafiką, możemy spodziewać się 4,5-calowego wyświetlacza IPS, który będzie można obsługiwać także w rękawiczkach, co nie jest już dzisiaj wyjątkową funkcją i oferowana ona jest nawet w modelach z najniższej półki. Jednak Oppo jeszcze dodaje od siebie funkcję „Quick Reach”. Najprawdopodobniej jest to zestaw gestów ułatwiających korzystanie ze smartfonu. Pozostała specyfikacja zapewne będzie słabsza niż w modelu N1, ale o tym dopiero przekonamy się w trakcie premiery.

 

Największą wątpliwość można postawić przy nazwie. Coraz częstsze stosowanie przez producentów terminu „Neo” zatraca już swój sens. W jaki sposób znajdzie ono swoje odwzorowanie w tym przypadku? Trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Sama prezentacja najprawdopodobniej nastąpi „na dniach”. Wtedy też dowiemy się o możliwej międzynarodowej sprzedaży.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x