samsung galaxy note 3 kitkat

 

 

Tempo wydawania aktualizacji do najnowszych wersji oprogramowania to podstawa w erze smartfonów. Wiele osób cieszy się słysząc o samym rozpoczęciu przez producenta przystosowania nowej wersji systemu pod ich model, ale to nie koniec oczekiwań, gdyż liczy się jeszcze region w jakim dane urządzenie zostało kupione.

 

Dzisiaj zarówno Polacy, jak i wszyscy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 3, mogą się cieszyć, gdyż wszystko wskazuje na to, że Koreańczycy postanowili oficjalnie, wcześniej niż się spodziewano, wydać Androida 4.4.2 KitKat na ten właśnie flagowy phablet. Precyzyjniej rzecz biorąc, najnowsze mobilne oprogramowanie Google zaczęło pojawiać się na urządzeniach wyposażonych w 4-rdzeniowe układy Qualcomma. Wersja N9005XXUENA6, która jest datowana na 9. stycznia powinna być dostępna już dla większości niebrandowanych Note’ów 3 w Polsce korzystających ze Snapdragona.

 

Także szczęśliwi posiadacze flagowego phabletu Samsunga już mogą sprawdzać czy w ustawieniach ich urządzenia pojawi się odpowiednia adnotacja o możliwości aktualizacji. Z kolei mniej cierpliwi mogą pobrać Androida 4.4.2 KitKat z bazy SamMobile (należy się zalogować): Klik! Cała aktualizacja waży ponad 1GB.

 

Sam fakt powinien nas cieszyć podwójnie, gdyż niewiele razy w przeszłości zdarzyło się tak, żeby to właśnie Polacy mieli okazje jako pierwsi otrzymać tak ważną aktualizację.

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.