Polscy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 3 jako pierwsi dostają aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat

Newsy

samsung galaxy note 3 kitkat

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Tempo wydawania aktualizacji do najnowszych wersji oprogramowania to podstawa w erze smartfonów. Wiele osób cieszy się słysząc o samym rozpoczęciu przez producenta przystosowania nowej wersji systemu pod ich model, ale to nie koniec oczekiwań, gdyż liczy się jeszcze region w jakim dane urządzenie zostało kupione.

 

Dzisiaj zarówno Polacy, jak i wszyscy użytkownicy Samsunga Galaxy Note 3, mogą się cieszyć, gdyż wszystko wskazuje na to, że Koreańczycy postanowili oficjalnie, wcześniej niż się spodziewano, wydać Androida 4.4.2 KitKat na ten właśnie flagowy phablet. Precyzyjniej rzecz biorąc, najnowsze mobilne oprogramowanie Google zaczęło pojawiać się na urządzeniach wyposażonych w 4-rdzeniowe układy Qualcomma. Wersja N9005XXUENA6, która jest datowana na 9. stycznia powinna być dostępna już dla większości niebrandowanych Note’ów 3 w Polsce korzystających ze Snapdragona.

 

Także szczęśliwi posiadacze flagowego phabletu Samsunga już mogą sprawdzać czy w ustawieniach ich urządzenia pojawi się odpowiednia adnotacja o możliwości aktualizacji. Z kolei mniej cierpliwi mogą pobrać Androida 4.4.2 KitKat z bazy SamMobile (należy się zalogować): Klik! Cała aktualizacja waży ponad 1GB.

 

Sam fakt powinien nas cieszyć podwójnie, gdyż niewiele razy w przeszłości zdarzyło się tak, żeby to właśnie Polacy mieli okazje jako pierwsi otrzymać tak ważną aktualizację.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x