Samsung Galaxy Note 3 Neo z Exynosem 5260 na zdjęciach

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 3 neo

Można śmiało przyznać Samsungowi, że dotrzymywanie tajemnic handlowych im wychodzi. Sława tej firmy sprawia, że bardzo duża grupa osób pragnie przedpremierowo dowiedzieć się wszystkiego na temat najpopularniejszych nadchodzących koreańskich modeli. To w większości przypadków się nie udaje.

Jednak od każdej reguły są wyjątki i w tym wypadku jest nim pomniejszona wersja topowego phabletu Samsunga, który najprawdopodobniej pojawi się na rynku jak Note 3 Neo. Do niedawna znaliśmy jedynie specyfikację techniczną tej słuchawki, wśród której pojawił się nieprzedstawiony nam jeszcze 6-rdzeniowy procesor. Dzisiaj możemy już śmiało powiedzieć, że tańszy Note 3 nie ma przed nami tajemnic. Wygląd to pomniejszona kopia pierwowzoru, która w tym wypadku posiada 5,55-calowy wyświetlacz.

samsung galaxy note 3 neo2
samsung galaxy note 3 neo3
samsung galaxy note 3 neo4

Sam wspomniany wcześniej 6-rdzeniowy układ to oczywiście produkt Samsunga w postaci Exynosa oznaczonego numerem 5260. Został on już przetestowany i tak oto w AnTuTu można go postawić ponad Galaxy S4 i równocześnie poniżej Notem 3.

samsung galaxy note 3 neo cpuz
samsung galaxy note 3 neo antutu
samsung galaxy note 3 neo antutu1
samsung galaxy note 3 neo antutu3

Znając pełną specyfikację urządzenia i jego wygląd to do pełni szczęścia brakuje nam jedynie terminu prezentacji oraz ceny samego Note’a 3 Neo. Pierwszy brakujący element z układanki powinniśmy niedługo poznać, Samsung nie ma już nic do ukrycia toteż targi Mobile World Congress w Barcelonie powinny być odpowiednim miejscem do zaprezentowania tańszego phabletu. Cena? Z pewnością niższa od pierwowzoru, ale ta wartość jeszcze długi czas będzie tajemnicą.

źródło: Phone Arena

Motyw