iphone xs max apple chargegate ladowanie

Który flagowy telefon ma najlepszy akumulator?

Newsy

Huawei wydało swoje flagowe modele i jak już wspominałem w zestawieniu P30 Pro z Galaxy S10+ i iPhonem Xs Max, szykujmy się na wiele porównań. Jakość zdjęć i filmów nowości z Chin już znamy. Kolejny pojedynek to wydajność akumulatorów i zarządzanie energią przez oprogramowanie. Na polu bitwy stają dokładnie te same modele wraz ze swoimi słabszymi odpowiednikami, czyli Huawei P30, iPhone Xs i Galaxy S10. Sprawdźmy, który najdłużej wytrzymuje.

Pojedynek mistrzów, czyli flagowe telefony i ich akumulatory

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Na papierze wygrywa Huawei P30 Pro, który ma największy akumulator. Oczywiście fatalnie wyglądają propozycje Apple, ale pamiętajmy, że to inna platforma. Dlatego odrzućmy suche dane i przyjrzyjmy się ostatecznym wynikom. Różnorakie testy sprawiły, że ostatecznie zestawienie topowych modeli od Huawei, Apple i Samsunga kształtuje się następująco:

  1. Huawei P30 Pro (7 godzin 22 minuty)
  2. Galaxy S10+ (7 godzin 5 minut)
  3. Huawei P30 (6 godzin 44 minuty)
  4. iPhone Xs Max (5 godzin 58 minut)
  5. Galaxy S10 (5 godzin 33 minuty)
  6. iPhone Xs (5 godzin 18 minut)

Dla mnie największym zaskoczeniem jest świetny wynik Huawei P30. Zwycięstwo P30 Pro z niewielką różnicą w stosunku do Galaxy S10+ można było przewidzieć. Co się stało z Apple? Ta firma nigdy nie wyróżniała się pod względem wytrzymałości akumulatorów. Amerykanie po prostu celują w dzień pracy i nic więcej.

Zobacz też: Orange oficjalnie drwi z 5G Ready od Playa.

To sprawia, że już dzisiaj teoretycznie można typować Huawei P30 jako jednego z najbardziej niedocenionych smartfonów roku. Choć też nie można zapominać o Honor View 20, który mam wrażenie, że na rzecz Huawei musiał się odsunąć do tyłu.

 

Źródło: Reddit, YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x