Nokia A110 pojawia się w AnTuTu, a do Internetu wyciekają kolejne grafiki Normandy

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
nokia normandy

Producenci smartfonów mają swobodny wybór, co do systemu, który chcą wykorzystywać w swoich modelach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystali z wielu toteż spora liczba firm decyduje się na ten krok. Jednak jest jeszcze Nokia, która skupiła się na Windows Phone, a mimo wszystko wciąż ujawniane są kolejne informacje o urządzeniu z Androidem.

Od dłuższego czasu słyszy się o modelu Normandy, który miałby być tanim urządzeniem fińskiego producenta z Androidem. Design tego smartfonu już wiele razy przewijał się w Internecie, ale dzisiaj Evan Blass postanowił uraczyć nas kolejnymi grafikami, tym razem z widocznym systemem:

Specyficzna nakładka graficzna wyraźnie nawiązuje do innych modeli Nokii (serii Asha), co może potwierdzić przeznaczenie na najniższą półkę cenową. Również widoczne jest wsparcie dla dwóch kart SIM.

nokia a110 normandy antutu

Niemniej jednak to nie wszystkie ujawnione dzisiaj informacje dotyczące taniego modelu Finów opartego na mobilnym systemie Google (Android 4.4.1 KitKat). W teście wydajności AnTuTu pojawił się tajemniczy smartfon Nokia A110 z układem Snapdragona, aparatem 5MPx i wyświetlaczem prezentującym obraz w rozdzielczości 854×480. Wszystko wskazuje na to, że zarówno urządzenie ujawnione przez Evana Blassa (Normandy) oraz to z AnTuTu (A110) to ten sam smartfon.

Nie jest powiedziane, że Nokia może zaprezentować jakiekolwiek urządzenie z Androidem, ale pojawiające się coraz szerzej plotki sprowadzają termin premiery pierwszego tego typu fińskiego telefonu do targów Mobile World Congres.

źródło: Phone Arena, twitter.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy