samsung galaxy gear

Tworzenie inteligentnych zegarków ma swoją przyszłość, ale dzisiaj tego typu urządzenia nie cieszą się ogromną popularność. Na rynku można znaleźć wiele modeli smartwatchy wyróżniających się przeróżnymi cechami, ale zdecydowanie jedną z popularniejszych propozycji jest Galaxy Gear.

 

W ogólnym rozliczeniu, produkt Samsunga nie należy do najbardziej udanych, ale mimo wszystko pojawiła się dosyć wyjątkowa aplikacja Fleksy, którą od niedawna można zainstalować na koreańskim smartwatchu. Program ten to nic innego jak jedna z wielu odmian klawiatury na Androida oraz iOS, ale teraz istnieje możliwość jej instalacji właśnie na zegarku razem ze wszystkimi dotąd poznanymi wyjątkowymi funkcjami. Jak to wszystko się prezentuje? Tutaj najlepiej posłużyć się następującym filmem:

Użytkownik prezentujący Flexy na Samsungu Galaxy Gear zapewnia, że korzystanie z klawiatury na 1,6-calowym wyświetlaczu umieszczonym na nadgarstku jest wyjątkowo wygodne. Niemniej jednak, czy Wy uważacie za przydatne posiadanie klawiatury zainstalowanej na zegarku?

 

źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.