samsung galaxy gear

Tworzenie inteligentnych zegarków ma swoją przyszłość, ale dzisiaj tego typu urządzenia nie cieszą się ogromną popularność. Na rynku można znaleźć wiele modeli smartwatchy wyróżniających się przeróżnymi cechami, ale zdecydowanie jedną z popularniejszych propozycji jest Galaxy Gear.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W ogólnym rozliczeniu, produkt Samsunga nie należy do najbardziej udanych, ale mimo wszystko pojawiła się dosyć wyjątkowa aplikacja Fleksy, którą od niedawna można zainstalować na koreańskim smartwatchu. Program ten to nic innego jak jedna z wielu odmian klawiatury na Androida oraz iOS, ale teraz istnieje możliwość jej instalacji właśnie na zegarku razem ze wszystkimi dotąd poznanymi wyjątkowymi funkcjami. Jak to wszystko się prezentuje? Tutaj najlepiej posłużyć się następującym filmem:

Użytkownik prezentujący Flexy na Samsungu Galaxy Gear zapewnia, że korzystanie z klawiatury na 1,6-calowym wyświetlaczu umieszczonym na nadgarstku jest wyjątkowo wygodne. Niemniej jednak, czy Wy uważacie za przydatne posiadanie klawiatury zainstalowanej na zegarku?

 

źródło: PhoneArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.