huawei patriotyzm konsumencki

Bezprzewodowe ładowanie w Huawei P30 jest możliwe, ale mniej gustowne

Newsy

To jest tydzień Huawei, który tak naprawdę rozpoczął się przedwczoraj. Firma zaprezentowała serię P30 i od tego momentu wylała się fala różnorakich porównań, opinii, jak i też pierwszych wrażeń. Oczywiście na pierwszym planie jest Huawei P30 Pro, którego zestawiłem z konkurencją, ale nie zapominajmy o bazowym modelu. Jednym z braków Huawei P30 względem mocniejszego brata jest bezprzewodowe ładowanie. Chińczycy postanowili, że uzupełnią ten ubytek.

Bezprzewodowe ładowanie w Huawei P30 za sprawą dedykowanego akcesorium

huawei p30 bezprzewodowe ladowanie akcesorium etui

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oczywiście to nie oznacza, że Huawei dodało w ostatniej chwili do P30 indukcyjne ładowanie. Firma stworzyła dedykowane akcesorium w formie etui. Na razie widnieje ono wyłącznie w formie informacji na stronie internetowej producenta i niewiele o nim wiemy. Nietrudno się domyślić, że wydłuży ono smartfona poprzez dostęp do gniazda USB-C. W kwestiach technicznych Huawei ograniczyło się do mocy 10 W, podczas gdy P30 Pro możemy indukcyjne ładować z mocą 15 W. Oczywiście oba rozwiązania bazują na technologii Qi.

huawei p30 bezprzewodowe ladowanie akcesorium etui

Zobacz też: Sony Xperia 2 ujawnia swoją specyfikację, a my poznaliśmy kształt portfolio firmy.

Jak wspomniałem, o samym akcesorium dowiedzieliśmy się za sprawą strony internetowej. Zabrakło informacji o cenie i dostępności, ale niewątpliwie nie będzie to tani dodatek. Niemniej może okazać się jednym z ciekawszych. Wszelkie akcesoria zaprezentowane z serią P30 wyglądają dobrze, ale to jest wyjątkowe pod tym względem, że dzisiaj niemalże każdy korzysta z etui. Jak może być dodatkowo użyteczne, to czemu nie?

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x