Nowość w Spotify – pakiet Premium dla dwóch osób w bardzo niskiej cenie

Kacper Kościański Newsy 2019-03-28

Spotify to według wielu najlepszy muzyczny serwis streamingowy jaki istnieje. Sam korzystam z tej usługi już od kilku dobrych lat i zdecydowanie jestem w stanie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Muzyczny gigant cały czas się rozwija, czego doskonałym dowodem jest dzisiejsza nowość. Mowa oczywiście o tytułowym pakiecie Premium dla dwóch osób, którego wyceniono bardzo rozsądnie.

Spotify Premium Duo – pakiet dla dwóch osób

Spotify

Spotify Premium Duo. Tak nazywa się najnowsza propozycja od Spotify. Obecnie pakiet Premium, uprawniający do słuchania muzyki bez limitu i reklam kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Osobiście uważam to za bardzo uczciwą cenę, jednak są osoby, które twierdzą, że to wciąż za dużo. Jeśli należysz do tego grona i masz dziewczynę, chłopaka, żonę, męża, z którym(ą) mieszkasz pod jednym dachem, to może zainteresuje Cię opisywany pakiet za kwotę 24,99 zł miesięcznie. Jedynym warunkiem skorzystania z nowej oferty jest mieszkanie z partnerem czy partnerką pod jednym dachem. Nie musicie oczywiście potwierdzać, że jesteście w sformalizowanym związku.

Zobacz także: T-Mobile stawia czoła nonsensom w branży telekomunikacyjnej

Biorąc pod uwagę fakt, że miesiąc Premium dla jednej osoby kosztuje 19,99 zł, to dzięki pakietowi Premium Duo miesięcznie można zaoszczędzić aż 15 zł (oczywiście jeśli ma się z kim go dzielić). Dla abonentów Premium Duo dostępna jest także wyjątkowa playlista, a mianowicie Duo Mix. Jest ona aktualizowana na bazie wspólnej historii odtworzeń obu osób, jednak oczywiście nie trzeba z niej korzystać. Więcej o Premium Duo przeczytacie na stronie Spotify.

Źródło: Spotify


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x