ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowa odsłona nakładki TouchWiz w drodze

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
evleaks samsung touchwiz

W odległych czasach, kiedy to Windows Mobile brylował w świecie smartfonów, jednym z najważniejszych wyróżników poszczególnych producentów była nakładka graficzna, dzięki której system uzyskiwał nowy interfejs graficzny. Dzisiaj, mimo że straciły one na wartości, wciąż są rozwijane.

Obecnie najpopularniejszymi nakładkami graficznymi na Android są m.in.: Sense od HTC i oczywiście TouchWiz od Samsunga. W tym wypadku warto zatrzymać się na chwilę nad koreańską propozycją, której od dłuższego czasu przydałoby się odświeżenie i dostosowanie do dzisiejszych standardów. Dyskutowanie o samym wyglądzie, który dla wielu jest zbyt „cukierkowy” najprawdopodobniej można zostawić na bok, gdyż Samsung szykuje się do zmian w tej kwestii. Evan Blass przedstawił Internautom jak może wyglądać kolejna edycja interfejsu graficznego TouchWiz:

Zazwyczaj postać ukryta pod pseudonimem na Twitterze @evleaks nie myli się toteż możemy spodziewać się TouchWizu podobnego do tego z powyższych screenów, ale oczywiście ze zmianami, które wciąż Samsung będzie wprowadzał, gdyż nie jest to ostateczna wersja.

Szansa na poznanie odmłodzonej nakładki graficznej Koreańczyków zbliża się coraz bardziej. Najbardziej prawdopodobnym terminem jest konferencja, na której będziemy mogli poznać nową odsłonę flagowego modelu Galaxy S. To, według plotek, ma nastąpić podczas targów Mobile World Congres.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy