Motorola szykuje kolejny smartfon dla Europejczyków

Newsy

motorola zaproszenie

Obecnie wszyscy żyją targami Consumer Electronics Show, ale Motorola postanowiła przedstawić dziennikarzom podczas ich trwania coś zupełnie innego. Jest to zaproszenie na kompletnie niezwiązaną z Las Vegas konferencją, która zdecydowanie powinna zainteresować Europejczyków.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Motorola po przejęciu przez Google ma ogromne możliwości rozwojou, ale niestety dotychczas są one pokazywane głównie na amerykańskim rynku. Dopiero od niedawna Amerykanie zainteresowali się na nowo Starym Kontynentem za sprawą premierowego modelu Moto  G, który stanowi bardzo atrakcyjną ofertę pod kątem stosunku ceny do możliwości. Wszystko wskazuje na to, że Motorola planuje poszerzyć swoją jakże ubogą ofertę smartfonów dostępnych w Europie. Jednak co firma chce przedstawić 14. stycznia w Londynie? Podejrzenia są dwa. Pierwsze to oczywiście europejska premiera znanego już wszystkim modelu Moto X, a druga to jak najbardziej zupełnie odmienna słuchawka. Więcej możliwości nie ma toteż należy poczekać tydzień na ujawnienie którejś z powyższych.

 

Poszerzenie horyzontów przez Motorolę powinno cieszyć, ale niestety nasze państwo jest pomijane przez Amerykanów i Polacy muszą kombinować, aby nabyć chociażby Moto G. Miejmy nadzieję, że i ta kwestia zostanie rozwiązana w najbliższym czasie.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x