ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola szykuje kolejny smartfon dla Europejczyków

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola zaproszenie

Obecnie wszyscy żyją targami Consumer Electronics Show, ale Motorola postanowiła przedstawić dziennikarzom podczas ich trwania coś zupełnie innego. Jest to zaproszenie na kompletnie niezwiązaną z Las Vegas konferencją, która zdecydowanie powinna zainteresować Europejczyków.

Motorola po przejęciu przez Google ma ogromne możliwości rozwojou, ale niestety dotychczas są one pokazywane głównie na amerykańskim rynku. Dopiero od niedawna Amerykanie zainteresowali się na nowo Starym Kontynentem za sprawą premierowego modelu Moto  G, który stanowi bardzo atrakcyjną ofertę pod kątem stosunku ceny do możliwości. Wszystko wskazuje na to, że Motorola planuje poszerzyć swoją jakże ubogą ofertę smartfonów dostępnych w Europie. Jednak co firma chce przedstawić 14. stycznia w Londynie? Podejrzenia są dwa. Pierwsze to oczywiście europejska premiera znanego już wszystkim modelu Moto X, a druga to jak najbardziej zupełnie odmienna słuchawka. Więcej możliwości nie ma toteż należy poczekać tydzień na ujawnienie którejś z powyższych.

Poszerzenie horyzontów przez Motorolę powinno cieszyć, ale niestety nasze państwo jest pomijane przez Amerykanów i Polacy muszą kombinować, aby nabyć chociażby Moto G. Miejmy nadzieję, że i ta kwestia zostanie rozwiązana w najbliższym czasie.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy