ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung odświeży Galaxy S3 Mini dodając dopisek Value Edition

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s3 mini

Producenci urządzeń mobilnych bardzo często tworzą nowe telefony po kosztach. Wszystko polega na tym, że odświeżany jest stary model, pakowany w odmienioną obudowę i sprzedawany jako zupełna nowość. Jednak znajdziemy producenta, który i tę prostą listę kroków najzwyklej w świecie skrócił.

Na myśl przychodzi oczywiście tylko i wyłącznie Samsung, który w swojej gamie urządzeń ma wiele bardzo zbliżonych do siebie propozycji oferowanych jako zupełnie różne smartfony. Ostatnio ujawnione informacje wskazują na to, że dołączy do nich jeszcze jeden produkt. Galaxy S3 Mini oferowany jest jako tańsza wersja flagowego modelu sprzed dwóch lat i wciąż znajduje wielu nowych nabywców. Jednak wiek robi swoje toteż Koreańczycy szykują się do wypuszczenia wersji „Value Edition”, której celem ma być oczywiście zwiększenie sprzedaży. Czym omawiana edycja będzie różnić się od pierwowzoru? Najprawdopodobniej zmian będzie niewiele, ale zmniejszy się sama cena. Zapewne również zostanie minimalnie odświeżona obudowa. Na więcej nie powinniśmy liczyć.

Całość przeszła już pozytywnie wszelkie certyfikacje i tak oto GT-I8200 posiada odpowiednie dokumenty po przejściu testów Bluetooth oraz Federalnej Komisji Łączności. Premiera „nowego” modelu powinna mieć miejsce razem z innymi tańszymi odpowiednikami obecnych urządzeń – Galaxy Grand Lite oraz Note 3 Lite.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy