sony logo

Wszystko wskazuje na to, że wprowadzenie restrykcyjnych zmian wewnątrz firmy Sony opłaciło się. Zaostrzenie rygoru, które zostało spowodowane zbyt częstym ujawnianiem światu tajemnic handlowych zostało zdecydowanie zredukowane. Jednak w międzyczasie udało nam się poznać nieodkryty jeszcze model Sirius.

 

Niedługo po światowej premierze Xperii Z1 (Honami) pojawiły się plotki dotyczące jego następcy, który miałby się pojawić na niedługo rozpoczynających się targach CES. Jego nazwa kodowa to Sirius, a na chwilę przed rozpoczęciem pierwszego tak ważnego wydarzenia w świecie nowinek technologicznych, plotka dotycząca następcy Xperii Z1 wraca do łask. Tym razem źródła ponownie podają termin premiery Siriusa jako jeden z dni, podczas których oczy wielu portali będą zlokalizowane w Las Vegas. Dodatkowo w Internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja tego urządzenia, która może prezentować się następująco:

 

  • 5,2-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 2K (QHD);
  • Qualcomm Snapdragon 805 z 3GB RAM;
  • aparat 20,7MPx;
  • bateria 3500mAh;
  • Android 4.4 KitKat.

 

W tej samej plotce pojawiła się wzmianka o kolejnych planach Sony na ten rok, które dotyczą następnego urządzenia z górnej półki. Wszystko wygląda na to, że japońskie flagowe modele nie będą nosiły tego miana przez długi czas, gdyż już w maju ma pojawić się kolejny smartfon z najwyższej półki o nazwie kodowej Canopus.

 

W ciągu kilki dni powinniśmy przekonać się o prawdopodobieństwie powyższych informacji. Jeżeli targi CES ujawnią Siriusa to posiadacze Xperii Z1 już nie będą korzystać z najlepszego urządzenia Sony.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.