konkurs-3mk

Już w najbliższy poniedziałek (6 stycznia) o godzinie 8:00 startujemy z konkursem organizowanym wspólnie z producentem folii na smartfony – firmą 3MK.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Do wygrania będzie w sumie 60 najwyższej jakości folii – po trzy sztuki (Rock, Matte, Solid) dla każdego z dwudziestu zwycięzców. Aby wygrać trzeba śledzić fanpage Android.com.pl gdzie codziennie, aż do 15 stycznia pojawiać się będą dwa pytania konkursowe. Odpowiedzi należy przesyłać w formie tekstowej pod adres: 3mk.android.com.pl@gmail.com. Każdego dnia będziemy mięli dwóch zwycięzców. By wygrać wystarczy więc odpowiedzieć tylko na jedno pytanie.

 

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną polecamy już teraz zmienić ustawienia na Facebook’u.

a-com-pl-fb-zdarzenia

1. Wchodzimy na fanpage: https://www.facebook.com/androidcompl
2. Klikamy „Lubię to!” / „Lubisz to!”
3. Wybieramy opcję „Ustawienia
4. Wybieramy opcję „Wszystkie zdarzenia

 

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie!
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).