ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Metalowa obudowa jednak dla Galaxy F – prezentacja razem z Galaxy S5

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
SAMSUNG

Samsung bardzo często krytykowany był za korzystanie tylko i wyłącznie z tworzyw sztucznych przy tworzeniu obudów wszelkich urządzeń mobilnych. Obecnie te opinie już są coraz rzadsze, a to za sprawą dopracowania tego materiału przez Koreańczyków. Jednak konsumenci wciąż czekają na metalowy smartfon od lidera mobilnego rynku.

Od dłuższego czasu słyszymy o rozpoczęciu współpracy Samsunga z firmami tworzącymi metalowe „opakowania”. Jednym z pierwszych efektów jest Galaxy J – połączenie Note’a 3 i S4. To jednak nie jest to, czego oczekują konsumenci. Nowe raporty ujawnione przez azjatyckie media ETNews obwieszczają, że jedna z najbardziej oczekiwanych słuchawek, czyli Galaxy S5 nie zostanie wykonana z metalowych materiałów. Aluminium ma trafić do modelu, który ma należeć do najnowszej, niezaprezentowanej jeszcze, ekskluzywnej serii Galaxy F. Pierwsze urządzenie okraszone nową literą najprawdopodobniej zostanie ujawnione razem z flagowym modelem, czyli właśnie S5. Niestety, ale wciąż brakuje szczegółów dotyczących specyfikacji tego modelu. Najprawdopodobniej Galaxy F będzie korzystał z wyświetlacza prezentującego obraz w rozdzielczości 2K (QHD). Pozostała specyfikacja zapewne również do najgorszych nie będzie należeć.

Niestety, ale znając prawdopodobną konferencje, na której możemy poznać Galaxy F, dalej nie przybliża nam konkretnego terminu, gdyż prezentacja Galaxy S5 to obecnie „święto” ruchome.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy