SDK Android 1.5

Newsy

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tydzień temu pisaliśmy o nowej wersji: Android 1.5 która została przedstawiona na targach CTIA. Od dzisiaj oficjalnie dostępny jest do pobrania nowy Android SDK 1.5.

Znajdziecie go tutaj: http://developer.android.com/sdk/preview/
Pełna lista zmian w odniesieniu do wcześniejszej wersji:
http://developer.android.com/sdk/preview/features.html

Google podkreśla, że nie jest to wersja finalna i że mogą być jeszcze zmiany które nie pozwolą na uruchomienie aplikacji stworzonej w wersji preview na urządzeniach. Dlatego proponują aby przy tworzeniu profesjonalnych aplikacji poczekać do wersji finalnej, która powinna pokazać się pod koniec miesiąca.

Zmiany są całkiem imponujące – w sumie od strony innowacyjności to nie ma rewelacji ze względu na to że większość widzieliśmy wcześniej, ale fakt zintegrowania tego wszystkiego razem sprawia, iż telefony z Androidem będą bez wątpienia dominować pod względem funkcjonalności.
Osoby mniej zainteresowane SDK i całym programowaniem mogą już niebawem ujrzeć wszystkie zmiany na swoich Era G1 w kolejnych aktualizacjach.

Temat o nowym SDK z większą ilością sreenów znajduje się tutaj: Nowy SDK 1.5 – już do pobrania!
Skomentować newsa możesz na Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x