Oppo kończy spekulacje – Find 7 będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz

Newsy

oppo find 7

Jednym z najbardziej lubianych typem wpisów na przeróżnych portalach dotyczących mobilnych technologii jest ten, który dotyczy przewidywania specyfikacji nadchodzących urządzeń, a w szczególności tych z najwyższej półki.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Doskonale wykorzystują to producenci, a najlepszym z nich zdecydowanie jest Oppo, które w okresie od zapowiedzi danego urządzenia do jego premiery ujawnia poszczególne elementy ze specyfikacji podsycając atmosferę. Chińczycy właśnie przygotowują świat na premierę flagowego modelu Find 7 i w okół tego smartfonu pojawia się coraz większe zamieszanie. Wszystko za sprawą posiadania oficjalnej informacji dotyczącej rozdzielczości wyświetlacza w omawianym urządzeniu, a także zaprzeczeniem wiadomości o przekątnej w postaci 5,7-cali (oraz wygórowanych 7. calach). Oppo postanowiło przerwać dywagację na ten temat i ujawniło właśnie rozmiar ekranu słuchawki Find 7. Zgodnie z tytułem i powyższą grafiką, wyświetlacz posiada przekątną 5,5-cala, co w połączeniu z rozdzielczością 2K (QHD) pozwala uzyskać wynik nasycenia ekranu wynoszący 538 punktów na cal.

 

Pozostała specyfikacja również będzie z najwyższej półki, co najprawdopodobniej oznacza układ Qualcomma w postaci Snapdragona 805 z 3GB RAMu, aparat 13MPX oraz baterię o ogromnej pojemności – 4000 mAh. Jednak te elementy nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, podobnie jak termin premiery Oppo Find 7 toteż czekamy na kolejne grafiki od Chińczyków.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x