oppo find 7

Jednym z najbardziej lubianych typem wpisów na przeróżnych portalach dotyczących mobilnych technologii jest ten, który dotyczy przewidywania specyfikacji nadchodzących urządzeń, a w szczególności tych z najwyższej półki.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 

Doskonale wykorzystują to producenci, a najlepszym z nich zdecydowanie jest Oppo, które w okresie od zapowiedzi danego urządzenia do jego premiery ujawnia poszczególne elementy ze specyfikacji podsycając atmosferę. Chińczycy właśnie przygotowują świat na premierę flagowego modelu Find 7 i w okół tego smartfonu pojawia się coraz większe zamieszanie. Wszystko za sprawą posiadania oficjalnej informacji dotyczącej rozdzielczości wyświetlacza w omawianym urządzeniu, a także zaprzeczeniem wiadomości o przekątnej w postaci 5,7-cali (oraz wygórowanych 7. calach). Oppo postanowiło przerwać dywagację na ten temat i ujawniło właśnie rozmiar ekranu słuchawki Find 7. Zgodnie z tytułem i powyższą grafiką, wyświetlacz posiada przekątną 5,5-cala, co w połączeniu z rozdzielczością 2K (QHD) pozwala uzyskać wynik nasycenia ekranu wynoszący 538 punktów na cal.

 

Pozostała specyfikacja również będzie z najwyższej półki, co najprawdopodobniej oznacza układ Qualcomma w postaci Snapdragona 805 z 3GB RAMu, aparat 13MPX oraz baterię o ogromnej pojemności – 4000 mAh. Jednak te elementy nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, podobnie jak termin premiery Oppo Find 7 toteż czekamy na kolejne grafiki od Chińczyków.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.