HTC wyjaśnia przebieg przygotowania aktualizacji do nowych wersji systemu Android

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
peter-chou-htc-one-640x306

Można powtarzać to w kółko, ale aktualizacje systemu są bardzo ważne dla użytkowników poszczególnych smartfonów. Jeżeli dany producent chętnie wspiera lwią część urządzeń ze swojego zasobu to od razu pozytywnie to się odbija na ogólnym postrzeganiu danej marki i tym samym inne pomniejsze wady mogą zostać pomijane.

Jednak jak naprawdę wygląda cały przebieg aktualizowania mobilnych urządzeń? Otóż tajwańska firma HTC postanowiła to wyjaśnić za pomocą infografiki, która zawiera poszczególną listę kroków począwszy od poinformowania producenta przez Google o zbliżającej się nowej wersji systemu.

htc update aktualizacje

Powyższa infografika również niejako sugeruje, aby nie interesować się modelami kupionymi u operatorów, gdyż przebieg całej aktualizacji trwa dużo dłużej o czym doskonale wiedzą posiadacze urządzeń z tzw. brandingiem. Najlepsze wyjście? Oczywiście Google Play Edition, ale w tym wypadku to może być popadanie ze skrajności w skrajność i zależy zdecydowanie od potrzeb konsumenta.

Także zastanawiając się w przyszłości, czemu Twój model nie otrzymał jeszcze nowej wersji systemu Android, odpowiedź znajdziesz na powyższej infografice. Oczywiście po drodze znajduje się wiele niewiadomych, a te – jak dobrze wiemy – często nie wychodzą na naszą korzyść i tym samym aktualizacja zostaje odrzucona na początku całego procesu.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy