AndrOpen Office, czyli najlepsza alternatywa dla pakietu Microsoft Office trafiła do sklepu Play

Aplikacje

andropen office

Pakiet biurowy Microsoftu w postaci wielu produktów ukrytych pod nazwą Office jest zdecydowanie najpopularniejszym tego typu zestawem. Jednak jeżeli nie chcemy płacić za możliwość m.in. tworzenia dokumentów to szukamy darmowych alternatyw. W tym wypadku większość osób sięga po OpenOffice.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Inaczej wygląda świat mobilnych urządzeń i w naszym przypadku system Android, w którego sklepie Play można znaleźć wiele pakietów biurowych – darmowych i płatnych. Jednak do marketu mobilnego oprogramowania Google trafił właśnie żywcem przepisany OpenOffice w wersji 3.4 pod nazwą AndrOpen Office. Jedyne zastosowane zmiany przez programistów dotyczą dostosowania obsługi całego pakietu do wyświetlaczy dotykowych toteż dotychczasowi użytkownicy znacznie częściej chwalą tę aplikację na tabletach aniżeli na smartfonach. Możliwości AndrOpen Office są niemalże identyczne, co w wersji przeznaczonej na pełnowymiarowe komputery, a wszelkie szczegóły można znaleźć w opisie w sklepie Play: Klik! Najważniejszy dla nas fakt, czyli wsparcie dla języka polskiego nie zostało pominięte.

 

Zainteresowani pobraniem za darmo AndrOpen Office powinni przygotować około 80MB pamięci oraz przede wszystkim posiadać urządzenie z systemem Android 2.3 lub nowszym. Jednak czy omawiany pakiet jest w stanie odnieść podobny sukces, co desktopowa wersja? O tym zadecydują użytkownicy.

 

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x