Xiaomi Mi 9 SE w Polsce – czy to w ogóle możliwe?

Łukasz Pająk Newsy 2019-03-24

Wiele wskazuje na to, że Xiaomi w tym roku najzwyczajniej w świecie zdominuje rynek. Przynajmniej pod kątem ogromnego wzrostu sprzedaży. Każda kolejna premiera urządzenia wydaje się przemyślana pod każdym możliwym kątem — od specyfikacji, przez oprogramowanie i na cenie kończąc. Świadczy o tym na przykład pojawienie się Xiaomi Mi 9 w Polsce czy też Redmi 7. Oba modele już cieszą się dużym uznaniem, a firma chwali się świetnymi wynikami przedsprzedaży. Czy Xiaomi Mi 9 SE w Polsce też może czekać taki los?

Xiaomi Mi 9 SE w Polsce mógłby być łakomym kąskiem

xiaomi mi 9 se oficjalnie specyfikacja cena design wyglad

Spotkałem się z wieloma określeniami rozwinięcia SE — Special Edition, Standard Edition czy też Self Edition. Oczywiście, ile ludzi, tyle opinii. Po prostu zostańmy przy SE. Xiaomi to określenie wprowadziło w zeszłym roku w ramach serii Mi 8. Mi 8 SE okazał się słabszą odsłoną flagowego modelu, ale też nieco mniejszą, co głównie przyciągnęło potencjalnych konsumentów. Niestety, ale Chińczycy postanowili, że ten smartfon nie opuści Państwa Środka. Tymczasem okazuje się, że w przypadku następcy może być inaczej i spotkamy Mi 9 SE w Polsce. Świadczyć mają o tym zdobyte w Europie certyfikaty przez ten model oraz fakt, że firma oficjalnie o nim wspomina na swojej globalnej witrynie.

Zobacz też: AMD twierdzi, że to już koniec postępu — czas na rewolucje.

Z racji, że Mi 9 kosztuje w naszym kraju poniżej 2000 złotych, to cena Mi 9 SE powinna jeszcze bardziej zachwycać — może nawet poniżej 1400 złotych? W zamian otrzymujemy wydajnego Snapdragona 712, potrójny aparat i 6-calowy wyświetlacz, w którym zatopiono czytnik linii papilarnych. Jakby nie patrzeć, to po raz kolejny moglibyśmy uznać, że #XiaomiLepsze.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x