Rabat 10 zł google play

Zniżka na zakupy w Google Play dla abonentów Play i Red Bull Mobile

Newsy

Google Play to najpopularniejszy na świecie sklep z m.in. aplikacjami i grami na smartfona. Można znaleźć tam wiele pozycji zarówno darmowych, jak i płatnych. Dzięki najnowszej promocji przygotowanej dla abonentów sieci Play i Red Bull Mobile, mogą oni zaoszczędzić 10 zł na zakupach we wspominanym sklepie. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków.

10 zł zniżki w Google Play – jak zdobyć?

Google play api

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Aby zdobyć opisywany rabat trzeba przede wszystkim posiadać ofertę na abonament w sieci Play lub Red Bull Mobile. Następnie w dniach od 21 do 31 marca 2019 roku należy zrobić zakupy w Google Play za kwotę nie mniejsza niż wspomniane 10 zł (w przypadku gdy aplikacja będzie kosztować równe 10 zł, tak naprawdę zapłacimy za nią tylko 1 grosz) wybierając jako metodę płatności „Zapłać z Play”. Oferta niestety jest przeznaczona tylko dla osób, które w ciągu ostatniego roku nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody. Po dokonaniu zakupu za np. 20 zł, rabat w wysokości 10 zł zostanie naliczony w rachunku za telefon. Dodatkowo otrzymasz SMS potwierdzający dokonanie zakupu w promocji.

Zobacz także: Popularne portale sprzeciwiają się ACTA – m.in. Pornhub, Wikipedia i Twitch

Promocja obejmuje zakup dosłownie wszystkiego, co znajduje się w Google Play – aplikacji, książek, gier. Należy jeszcze wspomnieć, że żeby zapłacić za pomocą metody „Zapłać z Play” trzeba ją najpierw skonfigurować, co jest jednak bardzo proste (poradnik znajdziesz tutaj). Skorzystacie?

Źródło: Blog Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x