APKGrabber rozwiąże Twoje problemy z aktualizacjami aplikacji

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-03-22

Instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł to świetna opcja w Androidzie. Dzięki temu możemy pobierać masę programów, które z pewnych przyczyn nie pojawiły się w sklepie, będąc przy tym niezwykle użytecznymi. Należy jednak pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa. Niestety instalacja kodu od nieznanego developera spoza Google Play może nieść ze sobą całkiem spore ryzyko.

APKGrabber lekiem na problemy z aktualizacjami

APKGrabber

Aktualizacje aplikacji potrafią być dość uciążliwe. Czasami nie dostajemy najnowszej wersji aplikacji z powodu kraju, w którym mieszkamy. Sam miałem wczoraj ten problem, kiedy chciałem przetestować VPN w najnowszej Operze, ale niestety wersja 51 wciąż nie jest dostępna w polskim Google Play. To oczywiście tylko kwestia cierpliwości i za kilka dni powinna być już dostępna. Czasami jednak jest znacznie gorzej. Sam nie raz miałem do czynienia z aktualizacjami, które zamieniały całkiem dobrze działające aplikacje w istne koszmarki. Wcześniejsza wersja mojego ulubionego komunikatora, którym jest GG, ciągle mnie wylogowywała i twierdziła, że wpisuję nieprawidłowe hasło. Musiałem dokonywać prób logowania do skutku albo je zmieniać, co też nie zawsze dawało pozytywne rezultaty. Gdybym mógł za pomocą jednej aplikacji wrócić do wersji wcześniejszej, byłbym bardzo zadowolony.

Zobacz też: Poznaliśmy datę premiery Samsunga Galaxy S10 z 5G

Problemy tego typu rozwiązuje aplikacja APKGrabber. Dzięki niej możemy nie tylko aktualizować nasze aplikacje do najnowszej wersji za pomocą Google Play z pominięciem blokad regionalnych. Możemy także pobierać wersje aplikacji z takich źródeł jak APKMirror i APKPure. Dzięki temu możemy także wrócić do wcześniejszej wersji, która działała u nas w pełni poprawnie.

Źródło: reddit

x