Android 9.0 Pie na OnePlus 3

Android Pie dla OnePlus 3 i 3T wychodzi na światło dzienne!

2 minuty czytania
Komentarze

Nie ukrywam, że ostatnie poczynania OnePlusa sprawiają, że ta firma przestaje do mnie trafiać. Oczywiście to w pełni subiektywne podejście, ale Chińczycy najzwyczajniej w świecie mniej energii wkładają w interakcję z konsumentem, a więcej w marketingową gadkę. Na szczęście jedno się nie zmienia, czyli świetne oprogramowanie Oxygen OS. Teraz dodatkowo możemy je docenić, gdyż Android Pie dla OnePlus 3 i 3T nadchodzi. Zgodnie z zapowiedziami, co jest godne podziwu.

OnePlus 3 i 3T otrzymają Android Pie — zapisz się do zamkniętych testów

oneplus 3t

O tym, że OnePlus 3 i OnePlus 3T otrzymają Androida Pie, już wiedzieliśmy. To naprawdę istotna informacja, nie tylko dla samych użytkowników, bo przypomnijmy, że firma chce zaktualizować smartfony sprzed trzech generacji. Żaden producent, korzystający z Androida, tak nie robi. Ok, ale może nie wybiegajmy za daleko w przyszłość, a skupmy się na obecnej fazie, czyli zamkniętych testach. Firma oficjalnie zaprasza do wzięcia w nich udziału, co można zrobić poprzez odpowiedni formularz. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wiąże się to z częstymi aktualizacjami, potencjalnie niestabilnym oprogramowaniem oraz możliwością instalacji wszystkiego od zera, co któreś wydanie.

Zobacz też: Nadchodzi Xiaomi Mi Band 4!

Firma nie zapowiada, ile będą trwały testy. Same zgłoszenia są przyjmowane do jutra do godziny 13. Czy po zamkniętej weryfikacji pojawią się otwarte bety? Prawdopodobnie nie, gdyż ten system dla OnePlus 3 i OnePlus 3T już nie obowiązuje. Jednak na koniec przypomnę, dlaczego Android Pie dla tych modeli jest tak istotny. Przede wszystkim są to urządzenia, które zostały świetne przyjęte. Poza tym poprzednik, czyli OnePlus 2 (z OnePlus X) bardzo szybko przestał być wspierany, więc to dodatkowo udowadnia, że firma wzięła sobie do serca wszelkie uwagi z tamtego okresu.

Źródło: Forum OnePlus

Motyw