ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Domniemana specyfikacja następcy LG G2 trafia do Internetu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg logo

Wraz z nadejściem nowego roku, oficjalnie rozpoczniemy odliczanie do targów Consumer Electronics Show, na których poznamy między innymi nowe trendy na kolejne 12. miesięcy. Zdecydowanie najbardziej interesującymi urządzeniami są te z najwyższej półki, a więc flagowce.

Jednym z najpopularniejszym tego typu modelem jest coroczna nowa edycja Samsunga z serii Galaxy S. Jednak to nie jedyna koreańska firma, która w ostatnim czasie zdecydowanie wybiła się ponad konkurencję. Drugą z tego samego regionu jest LG, które poważnie promuje swój flagowy model ukryty w literze „G”. Tym samym do Sieci trafiają coraz to bardziej interesujące informacje dotyczące kolejnej odsłony tego smartfonu, czyli G3. Koreańskie media podają, że dotarły do źródeł, które znają specyfikację flagowej słuchawki LG. Ta najprawdopodobniej ma wyglądać następująco:

  • wyświetlacz 2K (QHD) nieznanej przekątnej;
  • aparat z matrycą 16MPx;
  • 8-rdzeniowy układ Odin.

Pierwszy element z powyższych może mieć rozmiar 5,5-cali, gdyż właśnie taki wyświetlacz LG niedawno przedstawiło. Drugi punkt zapewne będzie wyróżniał się dużą światłoczułością i być może optyczną stabilizacją obrazu. Z kolei ostatnia część może być najbardziej przełomowa. Odin to nazwa rodziny układów produkcji LG, o której już pisaliśmy swego czasu. Dokładniejsza specyfikacja tego elementu ma opierać się na ośmiu rdzeniach i 64-bitowej architekturze.

Jak jednak będzie naprawdę? Długi czas gdybań jeszcze przed nami bowiem premiera następcy G2 ma nastąpić dopiero w drugiej połowie nadchodzącego nowego roku. Przez ten czas jeszcze zdąży wiele się zmienić.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy