Android-Market-Sony-Ericsson-ChannelSony Ericsson ogłosił dziś, że został przez nich uruchomiony specjalny kanał „Sony Ericsson” w Android Market. Jak widzicie na screenshotach powyżej, zastąpi on sekcję „Moje aplikacje”. Oczywiście ta sekcja nie zniknie, zostanie tylko ukryta pod przyciskiem „menu”.

Kanał „Sony Ericsson” polecać będzie najlepsze gry i aplikacje, by spotęgować pozytywne doświadczenie użytkowników. Póki co ze zdjęć wynika, że wszystkie aplikacje dostepne na tę chwilę pochodzą prosto od Sony Ericssona, takie jak dodatki do Timescape czy Manager LiveWare. W tym kanale znajdą się także ekskluzywne pozycje, dostępne wyłącznie dla smartfonów od SE.

Ze swojej strony dodam jeszcze tylko, że testując już od jakiegoś czasu HTC Desire S zuawżyłem identyczną zakładkę „HTC” zamiast „Moje aplikacje”. Znajdują się tam polecane przez HTC gry i aplikacje (same płatne), więc nie jest to jakaś nowość, której dokonał SE na rynku. Jest to jednak dość dziwne, ponieważ HTC ma swoją własną aplikację „HTC Likes” z polecanymi właśnie produktami własnymi oraz firm trzecich.

źródła: phandroid.com, własne 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.