Oppo N1 CyanogenMod trafia do sklepów

Newsy

oppo n1 cyanogenmod

Cyanogen Inc. jest korporacją, która nie potrzebowała wiele czasu, aby zrobiło się o niej głośno. Główny udział w tym ma stworzenie oprogramowania oferowanego posiadaczom modelu N1 chińskiej firmy Oppo, która swoją drogą również dzięki temu mariażowi zyskała na popularności. Oczywiście wcześniejsza działalność deweloperów z Cyanogen Inc. nie została zapomniana.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią Chińczyków, dzisiaj do sprzedaży trafiła specjalna odmiana smartfonu N1, która została określona jako „CyanogenMod Edition”. Jak się nie trudno domyślić, ta wersja ma preinstalowaną najpopularniejszą odmianę modyfikowanego systemu Android jakim jest właśnie CyanogenMod, w tym wypadku w wersji 10.2. Działanie tego oprogramowania na N1 przedstawia film zamieszczony na kanale producenta systemu:

Oprócz zmienionego oprogramowania, klienci otrzymają dodatkowo specjalne gadżety z logami obu firm (Cyanogen Inc. i Oppo) w postaci naklejek, zmienionego opakowania oraz specjalnego etui na zakupiony smartfon.

 

Wiele osób zastanawiało się nad ceną tej specjalnej edycji phamery Oppo. Tradycyjny model sprzedawany jest już od dłuższego czasu i kosztuje około 1 900 zł. Okazuje się, że Chińczycy za zmodyfikowaną edycję, z minimalnie bogatszym zestawem, życzą sobie dokładnie tyle samo.

 

Zainteresowani kupnem Oppo N1 CyanogenMod Edition już dzisiaj mogą składać zamówienia na stronie producenta: Klik!

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x