Samsung rozpoczyna produkcję nowych 5,25-calowych wyświetlaczy

Newsy

samsung galaxy s5

Czy to święta, czy nie, plotki nigdy nie przestają pojawiać się w Internecie. Szczególnie dotyczy to Świąt Bożego Narodzenia, od których dzieli nas już naprawdę niewiele do targów Consumer Electronics Show rozpoczynających się już 7. stycznia. Samsung jeszcze nie zaprosił nikogo na swoją konferencję, ale wiemy że przyszły rok w wykonaniu tej firmy ma być ciekawy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Przede wszystkim oczekujemy od Koreańczyków nowych tabletów, których wyświetlacze będą wykonane w technologii SAMOLED. Jednak oprócz tego, tradycyjnie już wyczekujemy kolejnej edycji flagowego modelu z serii Galaxy S. W 2014. roku będzie to model oznaczony numerkiem „5”, a dzisiaj do Sieci wyciekły informacje, które dotyczą najprawdopodobniej wyświetlacza tego smartfonu. Jak podają koreańskie media, Samsung rozpoczął masową produkcję nowych ekranów AMOLED o przekątnej 5,25-cala. To jeszcze nie wskazuje na flagowy model, ale rozdzielczość już jak najbardziej tak, gdyż wynosi 2K (QHD). Łącząc wszystkie aspekty otrzymujemy blisko 560 punktów na cal, które wyraźnie charakteryzują telefon z górnej półki.

 

Będzie nim najprawdopodobniej właśnie Galaxy S5 chociaż wcześniej mówiło się o oszczędnościach Samsunga i zamianie technologii SAMOLED na PLS-LCD. Tym samym pamiętajmy o nowej ekskluzywnej serii „F” Koreańczyków, która również może wykorzystać omawiany wyświetlacz.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x